top of page
  • Фото автораМаксим

Готель чи квартира

Подорожуючи в інше місто кожен постає перед вибором, що забронювати, готель чи квартиру подобово.


Про проживання в орендованій квартирі:

Ринок подобової оренди квартир у Львові розвинутий на високому рівні. В порівнянні з готельними номерами, вартість квартири по співвідношенню ціна та кількість спальних місць, є надзвичайно вигідною з фінансової точки зору. Важливою привілегією оренди квартири, являється наявність кухні з усією побутовою технікою, що дасть вам можливість приготувати улюблені страви для всіх членів сімї чи друзів з якими ви подорожуєте разом. Також у вас буде можливість запросити до себе гостей, що неможливо реалізувати забронювавши номер в готелі. Орендуючи квартиру подобово ви отримуєте в користування пральну машину, кухонну та побутову техніку без додткової оплати як це відбувається при оренді готельного номеру.

 

Про проживання в готельному номері:

Зазвичай на території готелів розташовані SPA-центри та розважальні зони, дитячі кімнати й спортзали, а також ресторани. В готелі є можливість замовити вечерю з доставкою в номер, цілодобово скористатись послугами рецепшину такими як, замовлення таксі, купівля квитків на літак чи потяг, або резервація столику в ресторані.


В більшості готелів є цілодобова охорона, камери відеонагляду та сейф що розміщений в номері для збереження цінних речей. Ці послуги є безкоштовними, але їх наявність впливає на вартість номеру.


Щодо ціни за проживання, то вартість двохмісного номеру зазвичай вища за вартість однокімнатної квартири в центрі міста такого ж класу як однокімнатний номер в готелі.


Отже порівнявши оренду готельного номеру та оренду квартири, можна дійти до висновку, що орендувати квартиру фінансово вигідніше та зручніше для гостей якій подорожують групою більше двох осіб.

17 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page