top of page
  • Фото автораМаксим

Готель чи квартира

Подорожуючи в інше місто кожен постає перед вибором, що забронювати, готель чи квартиру подобово.


Про проживання в орендованій квартирі:

Ринок подобової оренди квартир у Львові розвинутий на високому рівні. В порівнянні з готельними номерами, вартість квартири по співвідношенню ціна та кількість спальних місць, є надзвичайно вигідною з фінансової точки зору. Важливою привілегією оренди квартири, являється наявність кухні з усією побутовою технікою, що дасть вам можливість приготувати улюблені страви для всіх членів сімї чи друзів з якими ви подорожуєте разом. Також у вас буде можливість запросити до себе гостей, що неможливо реалізувати забронювавши номер в готелі. Орендуючи квартиру подобово ви отримуєте в користування пральну машину, кухонну та побутову техніку без додткової оплати як це відбувається при оренді готельного номеру.

 

Про проживання в готельному номері:

Зазвичай на території готелів розташовані SPA-центри та розважальні зони, дитячі кімнати й спортзали, а також ресторани. В готелі є можливість замовити вечерю з доставкою в номер, цілодобово скористатись послугами рецепшину такими як, замовлення таксі, купівля квитків на літак чи потяг, або резервація столику в ресторані.


В більшості готелів є цілодобова охорона, камери відеонагляду та сейф що розміщений в номері для збереження цінних речей. Ці послуги є безкоштовними, але їх наявність впливає на вартість номеру.


Щодо ціни за проживання, то вартість двохмісного номеру зазвичай вища за вартість однокімнатної квартири в центрі міста такого ж класу як однокімнатний номер в готелі.


Отже порівнявши оренду готельного номеру та оренду квартири, можна дійти до висновку, що орендувати квартиру фінансово вигідніше та зручніше для гостей якій подорожують групою більше двох осіб.

6 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page