Екскурсії

Подорожуючи по світу в туристичних або бізнес цілях більшість людей бажають дізнатися історію і культуру міста шляхом сприйняття інформації за допомогою професійного гіда, враховуючи побажання більшості наших гостей ми додали послуги гіда в перелік наших додаткових послуг

ПРАЙС ЛИСТ З РОЗРАХУНКОМ НА ОДНУ ПЕРСОНУ:

Індивідуальна екскурсія складає 2 години

200 грн. (1 година)

Групова екскурсія з іншими туристами 2 години

100 грн. (1 година)

СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ЛЬВІВ

Місто, яке називали маленький Париж, який планували німці, а будували італійці, який вибирають закохані для визнання в любові, а молодята для медового місяця.
Де аромат кави змішується зі звуками джазу. Життя набуває нових барв, а час уповільнює свій біг!

АВСТРІЙСЬКИЙ ЛЬВІВ

Львів, за часів австрійських імператорів, за часів розквіту і змін. Відкриття перших банків, будівництво театрів, палаців і казино. Всесвітні відкриття та винаходи. А також, цікаві історії з життя столиці австрійської губернії, під назвою Галичина і Лодомерії.

СІМ ЧУДЕС ЛЬВОВА

Магічне число 7 ... Воно керує простором, уособлює мудрість і розкриває таємне знання.
Сім найкрасивіших будівель у Львові, вражають своєю красою і величчю, приваблюють багатьох кінематографів світу.
Як сім нот втілюють гармонію звуку, так наша екскурсія передає відчуття духу, особливого шарму і колориту, який притаманний тільки місту Лева.

ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА

Ця екскурсія дозволить вам доторкнутися до таємниць підземного світу, передасть дух історичних подій і розповість про містичне життя нашого міста. Підземелля Львова тягнуться на сотні кілометрів і в супроводі досвідченого гіда і цікавих легенд Ви зможете побачити найкращі з них.

ЛЬВІВ З АРОМАТОМ КАВИ

Не мислимо без кафе, їх затишку і відчуття, що тут зупиняється час, щоб відпочити за чашкою кави. Під час екскурсії ви дізнаєтесь як з'явилася кава в Європі і чому Львів вважають батьківщиною кави. Почуєте багато цікавих історій, пов'язаних з цим магічним напоєм і дізнаєтеся де знаходяться найпопулярніші кав'ярні у Львові.

КНЯЖИЙ ЛЬВІВ

Відвідайте храм, який побудував князь Лев для своєї дружини - Констанції. Зайдете в діючий чоловічий монастир, побачите келію де жив і друкував свої книги Іван Федоров.

Відчуєте особливу енергію в найстаріших храмах Львова, які беруть свій початок з 13 віці. А на завершення нашої екскурсії підніміться на найвищу гору, де колись Данило Галицький побудував замок.

ХРАМИ ЛЬВОВА

Ви дізнаєтеся історіію храмів, огляните інтер'єри, почуєте розповіді про чудодійні ікони, іконостаси і архітектурну обробку храмів.

В ході екскурсії подається інформація про окремих святих, церковних традиціях, релігійних святкуваннях, чернечих орденах, до яких належали ті чи інші сакральні споруди.

ЛИЧАКІВСЬКЕ КЛАДОВИЩЕ

Личаківський цвинтар - один з найцінніших в Європі зібрань високомистецьких некропольних скульптур.

Найвищий пагорб займає кладовище учасників Січневого повстання (1794) під керівництвом Т. Костюшка. Також Ви побачите Польський Військовий Меморіал густо український Військовий Меморіал, де поховані стрільці і старшини УГА

Ворота кладовища відокремлюють буття від небуття, і недарма Кліо - муза історії, є дочкою Мнемозіни - богині пам'яті. Пам'ять - історична, історія незабутня, і тут вона постає перед нами у своїй вічній плинності.

РОМАНТИЧНИЙ ЛЬВІВ

Спочатку висока енергетика площ, дворів і парків Львова навіювала романтичний настрій і загострювала почуття. Тому не дивно, що на вулиці стільки усміхнених облич, що хочеться посміхнутися у відповідь, завести розмову і ... закохатися.

У численних кафе і барах, ввечері і вночі молодь п'є каву, веселиться і танцює. Коли їх бачиш відступає історія на сотні років. Так само чинили й колись...

  • Instagram - Белый круг
  • Facebook - Белый круг

©2015 - 2019  "Apartment chain TRUST", Inc.   All rights reserved