top of page

* Індивідуальна екскурсія становить 2 години, її вартість 200 грн. з людини в годину;
* Групова екскурсія з іншими туристами становить 2 години, її вартість 100 грн. з людини в годину.

Запит надіслано. Очікуйте відповіді менеджера

СРЕДНЕВЕКОВЫЙ ЛЬВОВ.jpg

СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ЛЬВІВ

Місто, яке називали маленьким Парижом, який планували німці, а будували італійці, який вибирають закохані для освідчення в коханні, а молодята для медового місяця, де аромат кави змішується зі звуками джазу, життя набуває нових барв, а час уповільнює свій біг!

АВСТРИЙСКИЙ ЛЬВОВ.jpg

АВСТРІЙСЬКИЙ ЛЬВІВ

Львів, за часів австрійських імператорів, за часів розквіту та змін. Відкриття перших банків, будівництво театрів, палаців й казино. Всесвітні відкриття та винаходи. А також, цікаві історії з життя столиці австрійської губернії, під назвою Галичина і Лодомерії.

СЕМЬ ЧУДЕС ЛЬВОВА.jpg

СІМ ЧУДЕС ЛЬВОВА

Магічне число 7 ... Воно керує простором, уособлює мудрість і розкриває таємне знання.
Сім найкрасивіших будівель у Львові, вражають своєю красою і величчю, приваблюють багатьох кінематографів світу. Як сім нот втілюють гармонію звуку, так наша екскурсія передає відчуття духу, особливого шарму і колориту, який притаманний виключно місту Лева.

ПОДЗЕМЕЛЬЯ ЛЬВОВА.jpg

ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА

Ця екскурсія дозволить вам доторкнутись до таємниць підземного світу, передасть дух історичних подій та розповість про містичне життя нашого міста. Підземелля Львова тягнуться на сотні кілометрів і в супроводі досвідченого гіда та цікавих легенд ви зможете побачити найкращі з них.

ЛЬВОВ С АРОМАТОМ КОФЕ.jpg

ЛЬВІВ З АРОМАТОМ КАВИ

Не мислимо без кафе, їх затишку і відчуття, що тут зупиняється час, щоб відпочити за філіжанкою кави. Під час екскурсії ви дізнаєтесь як з'явилась кава в Європі і чому Львів вважають батьківщиною кави. Почуєте багато цікавих історій, пов'язаних з цим магічним напоєм і дізнаєтесь де знаходяться найвідоміші кав'ярні у Львові.

КНЯЖИЙ ЛЬВОВ.jpg

КНЯЖИЙ ЛЬВІВ

Відвідайте храм, який побудував князь Лев для своєї дружини - Констанції. Зайдете в діючий чоловічий монастир, побачите келію де жив і друкував свої книги Іван Федоров. Відчуєте особливу енергію в найдревніших храмах Львова, які беруть свій початок з 13 століття. А на завершення нашої екскурсії піднімитесь на найвищу гору, де колись Данило Галицький побудував замок.

ХРАМЫ ЛЬВОВА.jpg

ХРАМИ ЛЬВОВА

Ви дізнаєтеся історіію храмів, огляните інтер'єри, почуєте розповіді про чудодійні ікони, іконостаси та архітектурні обробки храмів. В ході екскурсії подається інформація про окремих святих, церковних традиціях, релігійних святкуваннях, чернечих орденах, до яких належали ті чи інші сакральні споруди.

ЛЫЧАКОВСКОЕ КЛАДБИЩЕ.jpg

ЛИЧАКІВСЬКИЙ ЦВИНТАР

Личаківський цвинтар - один з найцінніших в Європі зібрань високомистецьких некропольних скульптур. Найвищий пагорб займає кладовище учасників Січневого повстання (1794) під керівництвом Т. Костюшко. Також Ви побачите Польський Військовий Меморіал й поруч Український Військовий Меморіал, де поховані стрільці та старшини УГА. Ворота кладовища відокремлюють буття від небуття, і недарма Кліо - муза історії, є дочкою Мнемозіни - богині пам'яті. Пам'ять - історична, історія незабутня, і тут вона постає перед нами у своїй вічній плинності.

РОМАНТИЧЕСКИЙ ЛЬВОВ.jpg

РОМАНТИЧНИЙ ЛЬВІВ

З самого початку висока енергетика площ, дворів і парків Львова навіювала романтичний настрій та загострювала почуття. Тому не дивно, що на вулиці стільки усміхнених облич, що хочеться посміхнутись у відповідь, завести розмову і ... закохатися.
У численних кафе і барах, ввечері і вночі молодь п'є каву, веселиться і танцює. Коли їх бачиш відступає історія на сотні років. Так само чинили й колись ...

bottom of page